Filter hier
Žánre
Platformy
  Zrušiť filter

Mass Effect Andromeda

  • EN
  • Origin
  • Xbox One
  • Playstation
  • 18

Andromeda je prvý diel z ďalšej plánovanej trilógie Mass Effectu. Bude to nový vzrušujúci príbeh, v ktorom sa ale objavia aj staré známe postavy. Tešiť sa môžeme hneď na niekoľko noviniek a vzrušujúcu akciu.

od 13,40 €
PC DIGITAL do 24 hodín
19,99 €
Kúpiť
PC DVD skladom
19,99 €
Kúpiť
Playstation 4 skladom
17,99 €
Kúpiť
XBOX ONE skladom
13,40 €
Kúpiť
7.3 / 10
Hru hodnotili 3 ľudia

 

Spustí túto hru tvoj počítač?

Otestuj svoj počítač pomocou služby Can You Run It?

Recenzie k hre

Od teba ešte nemáme recenziu Napíš a získaj XGames body, za ktoré môžeš u nás nakupovať. Napíš recenziu
7.0 / 10

Mass Effect Andromeda je možno plná komických chýb na zaplakanie, ale zároveň to je hra do ktorej sa totálne zažeriete. Postupne si začnete obľubovať nejaké postavy, začnete sa vracať na obľúbené miesta a možno občas zavítate aj do multiplayeru. Mal by som mnoho nápadov, ktoré by vylepšili zážitok, hoci by to bola len hudba, alebo lepší strih a kamera pri animovaných scénach. Ale ak ste hrali pôvodnú trilógiu Mass Effect, budete sa tu cítiť ako doma. Celá recenzia: http://www.centrumher.eu/mass-effect-andromeda-recenzia/

napísal Centrumher, dňa 29. 6. 2017
10.0 / 10

Super hra. Totálne skvelý príbeh, a hrateľnosť. novinky zo súbojového systému sú tiež super. pokafrali animáciu tvári a iné drobnosti, ale konečný výsledok naozaj stojí za to.

napísal jasid, dňa 31. 10. 2017
5.0 / 10
  • + veľmi sa snažím, ale ak to mám porovnať s pôvodnou trilógiou, veľa pozitív mi nenapadá. Príbeh ma zatiaľ veľmi nezaujal a nové postavy neočarili. Možno ale názor zmením, keď sa donútim hru konečne dohrať.
  • - hra trpí rovnakými nedostatkami ako Dragon Age Inquisition. Má príliš veľa side questov, ktoré by tam vôbec nemuseli byť.

Táto hra ma zatiaľ veľmi sklamala. Keďže som ju ale ešte nedohrala do konca (mám prejdenú iba planétu Eos), pevne dúfam, že neskôr budem musieť svoje hodnotenie "poopraviť".

napísal Petra, dňa 3. 12. 2023
Návrat hore

Používame cookies na zlepšenie tvojho zážitku.

Rozumiem