Filter hier
Žánre
Platformy
  Zrušiť filter

Xbox Game Pass Ultimate 1 mesiac /Digital

  • Xbox One
  • Xbox Live
  • 3
Za nákup tohto produktu získaš 13 bodov

Produkt obsahuje kód na Xbox Live členstvo na 1 mesiace a Xbox Game pass na konzolu a PC na 1 mesiac.

13,99 €
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutie
5 / 10
Hru hodnotil 1 človek

Služba XBOX Games pass Ultimate obsahuje XBOX Live (GOLD) Zlaté členstvo a XBOX Game pass.

Popis produktu
Získajte možnosť zahrať si najnovšie prémiové tituly na svojej konzole Xbox One a na počítači s Windows 10. Objavte novú obľúbenú hru a užite si hodiny voľnej zábavy. Buďte medzi prvými, ktorí si zahrajú očakávané herné novinky od Xbox Games Studio už v deň ich vydania. Vo svojej knižnici nájdete viac než 400 hier, z ktorých si môžete vybrať podľa nálady a herných preferencií. Vďaka aplikácii Xbox Game Pass môžete hry objavovať a sťahovať do svojej konzoly či počítača, nech už sa nachádzate kdekoľvek. S úrovňou členstva Ultimate získate navyše veľa ďalších výhod.

Vyberie si každý
Členovia s predplatným Xbox Game Pass získajú prístup do neustále sa rozvíjajúcej knižnice s viac ako 400 originálnymi hernými titulmi, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší hráči. K dispozícii je široká škála herných žánrov od akčných hier cez adventúry, RPG, športové a pretekárske simulátory až po nenáročné oddychové hry.

Vyberie si každý

Zábava pre celú rodinu
V knižnici nájdete množstvo hier, ktoré sú vhodné pre všetkých hráčov bez ohľadu na vek či úroveň zručností. Každý v domácnosti sa môže jednoducho pripojiť a užiť si trochu nefalšovanej zábavy.

Exkluzívne tituly a Day One prístup
Iba na Xboxe môžete hrať exkluzívne hry, ako je séria Halo, Forza alebo Gears of War. Všetci  predplatitelia získajú navyše možnosť zahrať si novinky z Xbox Game Studios, ako sú Microsoft Flight Simulator, Ori alebo Bleeding Edge, už v deň vydania. Samozrejmosťou sú pravidelné zľavy.

Vyššia úroveň Ultimate
S úrovňou členstva Ultimate získate tiež členstvo Xbox Live Gold, vďaka ktorému každý mesiac získate 2-4 hry zadarmo, unikátne zľavy na vybrané hry či možnosť hrať s priateľmi online. Členstvo Ultimate sa vzťahuje na konzolu Xbox aj počítač zároveň.

Recenzie k hre

Od teba ešte nemáme recenziu Napíš a získaj XGames body, za ktoré môžeš u nás nakupovať. Napíš recenziu
10.0 / 10
  • Rýchle doručenie, bez problémov.

Super !!!

napísal Patrik, dňa 1. 3. 2024
Návrat hore

Používame cookies na zlepšenie tvojho zážitku.

Rozumiem