Filter hier
Žánre
Platformy
  Zrušiť filter


Možnosti platby

Na našom eshope XGames.sk máte na výber z veľkého množstva platieb ako pre zákazníkov platiacich v eurách alebo v českých korunách. Využiť na platbu možete platobné karty, bankové prevody, platby pomocou SMS správ pre Slovensko aj Českú republiku, predplatenými kartami Paysafecard alebo dokonca virtuálnou menou Bitcoin. Pri fyzických produktoch existuje na výber aj možnosť zaslania tovaru na dobierku.

                                              

Doprava

Bezplatné doručenie produktu je pri digitálnych verziách hier, kedy máte svoj kód priradený pod svoj účet.

Na Slovensko zasielame fyzické produkty Slovenskou poštou, kuriérom alebo cez Zásielkovňu - Packeta.sk pri doplnkovej službe na dobierku je poplatok +2 €.
Do Českej republiky zasielame fyzické produkty Zásielkovňu - Packeta.cz alebo kuriérom pri doplnkovej službe na dobierku je poplatok +52 Kč.

Pri špecifických produktoch je uvedená vlastná cena za dopravu priamo pri produkte.

Fyzický tovar zakúpený cez sviatky alebo cez víkend, zašleme až najbližší pracovný deň. Fyzický tovar zakúpený v pracovný deň pred 14:30 bude odoslaný ešte v ten istý deň (s doručením na slovenské adresy na ďalší pracovný deň).


Osobný odber je možný v pracovných dňoch od 8,00-15,00 na Furdekovej 6 v Petržalke alebo po dohode na našich kontaktoch.

 

Návrat hore

Používame cookies na zlepšenie tvojho zážitku.

Rozumiem