Filter hier
Žánre
Platformy
  Zrušiť filter

Fallout New Vegas Ultimate Edition /PC DIGITAL

  • CZ
  • EN
  • Priame stiahnutie
  • Steam
  • 18
Za nákup tohto produktu získaš 4 bodov

Priamy nástupca trilógie Fallout na engine tretieho dielu, s prvkami zo zrušeného projektu Van Buren, i odkazmi na prvé dva diely. Ide opäť o post-apokalyptické RPG, avšak videné z pohľadu tretej osoby. Príbeh sa odohráva tri roky po udalostiach z tretieho dielu.

4,99 €
Dostupnosť: vypredané
8 / 10
Hru hodnotil 1 človek

 

Spustí túto hru tvoj počítač?

Otestuj svoj počítač pomocou služby Can You Run It?

Recenzie k hre

Od teba ešte nemáme recenziu Napíš a získaj XGames body, za ktoré môžeš u nás nakupovať. Napíš recenziu
8.0 / 10
  • +: príbeh, atmosféra, audio, hudba, frakcie, skutočne nápomocní spoločníci, hardcore režim hry, možnosť viacerých koncov hry, úlohy, prostredie, zbrane a zbroj, nepriatelia, humor, mestečká, možnosti boja, tvorba a rozvoj postavy, dopad rozhodnutí, herná doba, dizajn, zábava, finále, perky, komunita, easter eggy,
  • -: extrémne množstvo bugov, technická zastaranosť, umelá inteligencia, animácie postáv

Verdikt: New Vegas je názov pokračovania hernej série Fallout, ktoré vzniklo pod taktovkou štúdia Obsidian. To je známe skvelými hernými kúskami, ktoré však trpia technickými problémami. Tie sú prítomné aj v tejto hre a nie je ich málo. Dej hry sa odohráva v púšti Mojave. Hráč postupne odkrýva skutočne spletitý príbeh a ocitá sa uprostred konfliktu medzi viacerými frakciami súperiacimi o nadvládu nad danou oblasťou. Samotné rozhodnutia majú citeľný dopad a často dôjde aj na morálne dilemy. New Vegas sa vracia ku koreňom série a viaceré zmeny oproti tretiemu dielu sú citeľné, či už pozitívne alebo naopak negatívne. Celkovo treba uznať, že Obsidian odviedol poriadny kusisko roboty a vytvoril síce nie graficky excelentný, no atmosférou úchvatný postapokalyptický svet s rozľahlou plochou na prebádanie, v ktorom je možné sa aj z hrobu dostať ďaleko vykonať veľké veci.

napísal Geoff, dňa 14. 5. 2021
Návrat hore

Používame cookies na zlepšenie tvojho zážitku.

Rozumiem