Filter hier
Žánre
Platformy
  Zrušiť filter

XBOX Game pass Ultimate 1 mesiac ONLY /DIGITAL

  • Xbox One
  • 3
Za nákup tohto produktu získaš 4 bodov

Produkt obsahuje kód na Xbox Live členstvo na 1 mesiace a Xbox Game pass na konzolu a PC na 1 mesiac, aktivácia ďalšieho kódu je možná až po uplynutí predplatného.

4,99 €
Dostupnosť: Ihneď na stiahnutie
10 / 10
Hru hodnotili 2 ľudia

NIE JE MOŽNÉ HO NAKOMBINOVAŤ NA VIAC MESIACOV !!!
Nový kód sa dá použiť až po uplynutí predchádzajúceho predplatného.

Pri aktivácii je nutné zadať do xbox účtu platobnú metódu (kartu alebo paypal) po aktivácii Game Passu ju viete odstrániť, aby neprišlo k automatickej platbe a následne si opäť aktivujete nové mesačné členstvo.

 Služba XBOX Games pass Ultimate obsahuje XBOX Live (GOLD) Zlaté členstvo a XBOX Game pass.

Popis produktu
Získajte možnosť zahrať si najnovšie prémiové tituly na svojej konzole Xbox One a na počítači s Windows 10. Objavte novú obľúbenú hru a užite si hodiny voľnej zábavy. Buďte medzi prvými, ktorí si zahrajú očakávané herné novinky od Xbox Games Studio už v deň ich vydania. Vo svojej knižnici nájdete viac než 400 hier, z ktorých si môžete vybrať podľa nálady a herných preferencií. Vďaka aplikácii Xbox Game Pass môžete hry objavovať a sťahovať do svojej konzoly či počítača, nech už sa nachádzate kdekoľvek. S úrovňou členstva Ultimate získate navyše veľa ďalších výhod.

Vyberie si každý
Členovia s predplatným Xbox Game Pass získajú prístup do neustále sa rozvíjajúcej knižnice s viac ako 400 originálnymi hernými titulmi, z ktorých si vyberú aj tí najnáročnejší hráči. K dispozícii je široká škála herných žánrov od akčných hier cez adventúry, RPG, športové a pretekárske simulátory až po nenáročné oddychové hry.

Vyberie si každý

Zábava pre celú rodinu
V knižnici nájdete množstvo hier, ktoré sú vhodné pre všetkých hráčov bez ohľadu na vek či úroveň zručností. Každý v domácnosti sa môže jednoducho pripojiť a užiť si trochu nefalšovanej zábavy.

Exkluzívne tituly a Day One prístup
Iba na Xboxe môžete hrať exkluzívne hry, ako je séria Halo, Forza alebo Gears of War. Všetci  predplatitelia získajú navyše možnosť zahrať si novinky z Xbox Game Studios, ako sú Microsoft Flight Simulator, Ori alebo Bleeding Edge, už v deň vydania. Samozrejmosťou sú pravidelné zľavy.

Vyššia úroveň Ultimate
S úrovňou členstva Ultimate získate tiež členstvo Xbox Live Gold, vďaka ktorému každý mesiac získate 2-4 hry zadarmo, unikátne zľavy na vybrané hry či možnosť hrať s priateľmi online. Členstvo Ultimate sa vzťahuje na konzolu Xbox aj počítač zároveň.

Recenzie k hre

Od teba ešte nemáme recenziu Napíš a získaj XGames body, za ktoré môžeš u nás nakupovať. Napíš recenziu
10.0 / 10
  • konečne niečo normálne xgame ...Top.

naj produkt

napísal igor, dňa 30. 10. 2022
10.0 / 10
  • Gamepass bomba cena spokojnosť

Som spokojný určite ešte nieco objednám

napísal Mritko, dňa 30. 4. 2023
Návrat hore

Používame cookies na zlepšenie tvojho zážitku.

Rozumiem