Filter hier
Žánre
Platformy
  Zrušiť filter

Dev1s Elite Gamer /Elite Gamer

Za nákup tohto produktu získaš 49 bodov

Gamer varianta je určená prevažne náročným hráčom vyžadujúcim perfektný výkon v hre a excelentný reakčný čas. Táto varianta, je špeciálna práve vďaka sklám, ktoré dovedú váš výkon na maximum.

49,99 €
Dostupnosť: vypredané
/ 10
Hru hodnotilo 0 ľudí

Gamer varianta je určená prevažne náročným hráčom vyžadujúcim perfektný výkon v hre a excelentný reakčný čas. Táto varianta, je špeciálna práve vďaka sklám, ktoré dovedú váš výkon na maximum. Dôvod prečo su tak hojne výužívane v armáde, na strelniciach či dokonca pri šoférovani, tkvie prave špeciálnych žltých sklách.

Gamer sklá okrem iného začínaju naši zákazníci vo veľkom výužívať práve aj pri šoférovaní v šere či tme. Prinášajú tak citelný rozdiel nielen za počítačom, ale aj na cestách. Perfektne vyvážené sklá, ktoré vás privedú do inej dimenzie hrania však niesu vhodné pre každého. Kto hľadá skôr okuliare na uvolnenie očí a mysle, jednoducho klasické počítačové okuliare, mal by zvoliť variantu skiel User. Samozrejmosťou je 100% UV ochrana a excelentné filtrovanie modrého svetla. Kľúčova funkcia týcho skiel je v extrémnom zlepšení kontrastu vašej hry pre lepšie spozorovanie nepriateľa a tým aj zvýšenie vášho reakčného času na novú úroveň.

Model Elite je s univerzálnou veľkosťou pre väčšinu užívateľov a štýlovým dizajnom najoblúbenejšim modelom DEV1S.

 


 

 

 

 

 

 

Recenzie k hre

Od teba ešte nemáme recenziu Napíš a získaj XGames body, za ktoré môžeš u nás nakupovať. Napíš recenziu
Návrat hore

Používame cookies na zlepšenie tvojho zážitku.

Rozumiem