Filter hier
Žánre
Platformy
  Zrušiť filter

A4TECH BLOODY V8M CORE 2 /Herná myš A4Tech

Za nákup tohto produktu získaš 14 bodov

Presná ako laser, kvalitný optický snímač, do pravej či ľavej ruky. Rozlíšenie až do 3200 DPI, dostatočne veľká vnútorná pamäť a kopec funkcií. To je nadupaná herná myška od A4Tech.

14,99 €
Dostupnosť: vypredané
/ 10
Hru hodnotilo 0 ľudí

Popis produktu
Kvalitná myš predstavuje základné vybavenie každého hráča. Neuspokojte sa len so základom a zaobstarajte si myš, ktorá ponúkne rýchle a presné reakcie. Dravý ergonomický dizajn s červeným podsvietením výborne padne do ruky a kvalitný optický snímač vás nenechá v štichu na akejkoľvek podložke. Dostatočne veľká vnútorná pamäť umožňuje použitie bez dlhej inštalácie ovládačov. V priebehu hry môžete rýchlo prepínať medzi tromi režimami streľby, alebo si vybrať jeden zo špeciálnych režimov pre sniperov. Pri hrách typu MMO oceníte možnosť urobiť viac úkonov jedným kliknutím.

Presná ako laser
Kvalitný optický snímač umožňuje nastaviť jemnosť rozlíšenia až do 3 200 DPI a ponúka pokročilý nástroj na kalibráciu. Spodná kovová strana eliminuje trenie na každom povrchu, čo umožňuje dosiahnuť rýchle a presné pohyby.

Do pravej aj ľavej ruky

Do pravej aj ľavej ruky
Myš poznáte podľa typického herného dizajnu s červeným podsvietením niektorých prvkov.
ej premyslený tvar bol navrhnutý s ohľadom na ergonómiu a vďaka symetrii padne do ruky rovnako dobre pravákom aj ľavákom.

Stvorená na streľbu
Pomocou tlačidiel na tele myši môžete prepínať medzi tromi režimami streľby podľa situácie. Ak sa radi hráte na ostreľovača, môžete využiť jeden zo šiestich sniperských režimov pre najpresnejšie zamierenie. Hráči MMO ocenia funkciu makro, vďaka ktorej vykonáte viac akcií jedným kliknutím.

Stvorená na streľbu

Recenzie k hre

Od teba ešte nemáme recenziu Napíš a získaj XGames body, za ktoré môžeš u nás nakupovať. Napíš recenziu
Návrat hore

Používame cookies na zlepšenie tvojho zážitku.

Rozumiem